Sbírka NOVÝ ŽIVOT STARÉMU

23. 04. 2024

NOVÝ ŽIVOT STARÉMU

V LÁSKYPLNÉM ČASE PROSYCENÉM POKOROU A VDĚČNOSTÍ 

Otevíráme HISTORICKY PRVNÍ sbírku pro KRALUPSKÉ SENIORY

“NOVÝ ŽIVOT STARÉMU” na renovaci židlí a křesel pro obyvatele Domu s pečovatelskou službou v Kralupech nad Vltavou

 

POJĎTE VĚNOVAT KRALUPSKÝM SENIORŮM DAR, KTERÝ MÁ SMYSL

5O6A9314.JPG

Křesla a židle slouží v domě s pečovatelskou službou již řadu let, nejvíce je využíváme při různých společenských a kulturních akcích. Z našeho domu se stalo komunitní centrum seniorů, kam dochází děti ze základní školy i mateřské školy a společně s našimi seniory tráví společné chvíle, nejčastěji tvoří výtvarné a keramické výrobky. Tato společná činnost přináší všem radost. Setkává se u nás klub seniorů a také Dvořákův komorní sbor a Komorní orchestr Dvořákova kraje. Společenskou místnost využívá Církev bratrská pro bohoslužby a jiná bohulibá setkání. Abychom mohli pokračovat v pestrém společenském životě, půjčovat společenskou místnost dál pro její bohatý život, potřebujeme renovovat opotřebený nábytek, který získá možnost sloužit dál.

V rámci udržitelnosti a úctě k věcem jsme se rozhodli nechat židle a křesla renovovat. Dát šanci starým věcem na nový život nám dává smysl. Jsou vyrobené tradiční českou firmou TON, mají svou kvalitu a požadavkům spojeným s naším provozem vyhovují. 

Jako partnera projektu jsme si vybrali Gymnázium bratří Čapků a První české soukromé střední odborné učiliště s.r.o Bude-li naše sbírka úspěšná, spojíme se s generací mladých nadějných čalouníků a truhlářů, kteří dostanou příležitost k prohloubení dovedností v oboru

Renovovaná křesla dostanou novou podobu - omyvatelné čalounění a zpevnění dřevěných částí pro maximální bezpečnost.

Vyberte si jeden z nabízených QR kódů a vyfoťte ho do svého bankovnictví.  

V případě, že se rozhodnete přispět na renovaci částkou 2500,- Kč, je křesílko “VAŠE”. Tedy ne doslova, ale zajistíme, aby na vašem křesle bylo vygravírováno vaše jméno, a nebo název vaší firmy.

Samozřejmostí je potvrzení a certifikát o daru.
Kontaktujte Marcelu Bukovou, finanční referentku 
email: marcela.bukova@mestokralupy.cz
tel.: +420 315 704 199  

 
POJĎTE VĚNOVAT KRALUPSKÝM SENIORŮM DAR, KTERÝ MÁ SMYSL
 

Kolik potřebujeme?

Máme 50 křesel a 30 židlí. Celková cena za renovaci je 200.000,- Kč


Za veškeré příspěvky mnohokrát děkujeme!
S úctou kolektiv domů s pečovatelskou službou
IMG_0492.jpg
IMG_0493-2.jpgIMG_0494-1.jpg


IMG_0495-1.jpgIMG_0496-1.jpg

IMG_0528.jpgSbírka je vyhlášena v souladu se zákonem č. 117/2001 Sb. o veřejných sbírkách a je oznámena Krajskému úřadu Středočeského kraje, který vydal OSVĚDČENÍ o datu přijetí oznámení sbírky pod č.j. 138821/2023/KUSK
 
top